UNAR
UNAR
McDonald’s McDonald’s restaurantları Heradesign akustik tavan plakalarıyla yenileniyor
Bo Sahne Cihangir’de Biz Oyuncular grubunun eğitim, gösteri ve prova amaçlı yeni tiyatro sahnesi Bo Sahne Heraklith plakalarla istenen akustik ve ses yalıtımına kavuştu.
Tvon8 Okan Bayülgen’in yöneteceği Tvon8 Stüdyolarında akustik ve ses yalıtımını sağlamak üzere tavan ve duvar kaplaması olarak Heradesign ve Heraklith kompozit ahşapyünü plakalar tercih edildi
MNG Shopping TV MNG Holding’in yeni alışveriş kanalı olan MNG Shopping TV nin yeni yapılan Halkalı Stüdyolarında ses yalıtımı ve akustik amaçlı uygulamalar Heraklith ahşapyünü plakalarla gerçekleştirildi
AMF Knauf Taşyünü Asma tavan AMF Knauf Taşyünü Asma tavan Ürünleri portföyümüze katıldı. Üstün kaliteli Alman AMF Thermatex kaplamalı ve kaplamasız taşyünü asma tavan ürünlerini en uygun şartlarla ihtiyaç sahiplerine ulaştırabiliyoruz.
Yalıtım Market Heradesign akustik paneller Almanya, Avusturya, İsviçre, İspanya, Portekiz, Danimarka, İsveç, Romanya ve Bulgaristan McDonalds restoranlarının yeni tasarım konseptlerinin resmi ürünü oldu.
Yalıtım Market Doğuş Power Center - NTV Stüdyolarında yine Heradesign Heradesign akustik paneller tercih edildi.
NTV Yayın Holding bünyesinde hizmet veren Radyo 2019 stüdyo ses izolasyonu yapıldı.
Kanal D Ankara stüdyolarında duvar uygulaması olarak Tektalan ses ve akustik plakaları tercih edildi.
Ünar, 2007 Çatı&Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri fuarında ziyaretçilerini ağırladı.
Villas’ın yeni tek komponentli bitümlü sürme su yalıtım malzemesi Villafalt 1 K plus sektöre tanıtıldı.
Modern Müzik Akademisi, İstanbul Harbiye’de kurduğu yeni stüdyo ve salonlarında ses ve akustik amaçlı Tektalan plakalarını tercih etti.
Korozyona, yaşlanmaya ve meteorolojik olaylara son derece dayanıklı yüksek tutunma kabiliyetine sahip yüksek değerli cam elyafından yapılmış dübeller değişik ebat ve kafa modelleriyle delikli tuğla, hafif konstrüksiyon, betonarme gibi yüzeylerin yanısıra kablo kanalları, parapet baskı çıtası uygulamaları gibi alanlara da çok uygun özelliğiyle dikkat çekiyor.
Çatıder’de yeni seçilen yönetimde de bir önceki dönem gibi yönetim kurulu üyesi olarak yer alan Levent Ünüvar aktif çalışmalarıyla derneğe katkıda bulunmaya devam ediyor.
Tektalan ile ses ve akustik yalıtımı Kadıköy’de yeni açılan Ritim-Art Perkusyon odasında da tercih edildi.
Mobil’in Serviburnu Yağ Fabrikasındaki ofis binası çatısı Ünar tarafından yenilendi. Çelik konstrüksiyon üzerine OSB plakaları ve shingle uygulaması ile boğazın sert ve değişken iklimine karşı Villas’ın üstün kaliteli shingle malzemesi ile su yalıtımına kesin çözüm geldi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Gaziosmanpaşa’da yapmakta olduğu aquapark projesi içerisindeki konferans salonunda Heradesign akustik plakalar kullanıldı.
Kemer Evlerinde hazır kütük ev yapan Mobilsan, üstün Villas Shingle’a güveniyor. Kemer Evlerinin orman içindeki ikliminde her türlü atmosferik şartlara karşı Villas Shingle hem dayanıklılığı hem de görselliği ile tercih ediliyor.
Dostel Makinanın Gebze tesislerindeki çatı ve dere sorunlarını çözdük. Kronik hale gelmiş çatı ve dere akıntılarında bilgi birikimi ve kaliteli işçiliğin uygun malzemelerle birleştirilmesi sonucunda su yalıtımına kalıcı çözüm getirildi.
Yıldız Sarayı tadilat ve restorasyonunda su ve rutubete karşı Villas’ın kendinden yapışkanlı Villaself SU membranları kullanıldı. Hem kolay uygulama hem kesin ve güvenilir yalıtım.
Konya Dedeman Otelinin Balo Sonunda Heradesign akustik plakalar!! Yüksek ses yutucu özelliği ile istenen teknik değerleri karşılamak suretiyle Koza Yapı aracılığıyla tercih edilen Herakustik F tipi ince lifli akustik plakalar verdiği neticelerle de kendini kanıtladı.
Firmamız “Anadolu Kaplanı” isimli diziye sponsor oldu.
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Konferans Salonu tavanında Heradesign serisi ürünlerden Herakustik Micro hem akustik değerleri hem de görselliğiyle göze çarpıyor. Koza Yapı tarafından projelendirmesi ve uygulaması gerçekleştirilen salonda akustik, göze hoş gelen yüzey dokusu ve ferahlık ile birlikte istenen uygulama esnekliği de sağlandı.
Türk Cumhuriyetlerindeki projelere taşyünü tedariki sağlanıyor. Etkin lojistik fırsatlarıyla ürün kalitesi birleşince bu ülkelerde taahhüt işleri yapan firmalarımıza özellikle taşyününde avantaj sağlanabiliyor. Bitümlü membran ve shingle da aynı lojistik destek ile hızlı ve güvenilir bir şekilde şantiyelere ulaşıyor.
Okko Marketler zincirinin Ulus mağazası çatısı yine Villas’ın üstün shingle malzemesi ile yapıldı. Daha önce Kozyatağı ve Bostancı mağazaları yapılan Okko marketler zincirine yeni eklenen Ulus mağazası da yine Ünar uygulamasını tercih etti.
ODC İnşaat Ömerli’deki lüks villa inşaatında metal sıva filesi Flachrip kullanıyor. Yüksek sıva tutucu özelliği ve mekanik mukavemeti yüksek sıva yapılmasını sağlayan, her türlü yüzeye 2,5 cm kalınlığa kadar sıva atılmasına imkan tanıyan metal sıva filesinin Flacrip modeli tercih edildi.
Hadımköy Beko Evleri şantiyesinde kalın ve dayanıklı sıva yapılması ihtiyacı sebebiyle metal sıva filesi Flacrip’i tercih edildi.
Ünar Çatı&Cephe 2006 Fuarında! Yeşilköy CNR Fuar Merkezinde Çatıder Sponsorluğunda gerçekleştirilen ihtisas fuarında Ünar her sene olduğu gibi yine yerini aldı.
unar