UNAR
UNAR

Gizlilik bildirimi
 
Ünar Yapı ve Malz. Tic. Ltd. Şti., ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
 
Ünar Yapı ve Malz. Tic. Ltd. Şti., bu bilgileri şu amaçlar için kullanacaktır: Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.
 
Kişisel bilgilere sadece yetkili Ünar Yapı ve Malz. Tic. Ltd. Şti. personeli erişebilirler. Ünar Yapı ve Malz. Tic. Ltd. Şti., kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
 
Ünar Yapı ve Malz. Tic. Ltd. Şti., sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Ünar Yapı ve Malz. Tic. Ltd. Şti.'nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

unar