UNAR
UNAR

Ünar Yapı, 1993 yılında yalıtım konusunda faaliyet göstermek üzere yabancı sermaye ortaklığı ile kurulmuştur. Günümüze kadar geçen süre içerisinde kaliteden taviz vermeden doğru detayların uygulanması için uğraş veren Şirketimiz, rekabetçi bir anlayışı ön planda tutarak müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Ürün yelpazesinin zenginliği, yalıtım yapılırken mimari yaratıcılıktan ödün verilmemesini de sağlamaktadır.
 
Misyonumuz
 
Ünar, misyon olarak ülkemizdeki yalıtım bilincinin geliştirilerek çağdaş ülkeler seviyesine yükselmesini, doğru ve kaliteli ürünlerin kullanılmasının yaygınlaşmasını kabul etmiştir. Bu doğrultuda sadece ürün ve sistem pazarlaması ile yetinmeyip teknik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
 
Vizyonumuz
 
Şirketimizin vizyonu, yapılardaki inşaat kalitesinin arttırılması yoluyla insanların yaşam konforunu ve standardını yükseltmek, bununla beraber enerji tasarrufuna katkıda bulunmak ve dolayısıyla çevre korumasının sağlanmasına aracı olmaktır.
 
Hedeflerimiz
 
Tüketici bilincinin arttırılması suretiyle yapı kalitesinin yükseltilebileceği düşüncesi, bizi daha iyi ve doğru detaylar ile yalıtılmış yapıların hedefine götürür.
 
Bu hedef ise İnsanlarımızın daha rahat ve huzurlu olduğu iç mekanlarda yaşaması, yakıt tasarrufunun sağlanması ve bütün bunların neticesinde çevre kirliliğinin önlenmesinde önemli bir adım atılması sonucunu doğuracaktır.
 
Şirketimizin amacı, bu vizyon ışığında sağlanacak müşteri memnuniyetinin şirket hissedarları ve çalışanlarını tatmin edecek şekilde ülkemize fayda sağlamasıdır.
 
İlkelerimiz
 
Yüksek vasıflı elemanlarla sağlanan yüksek kaliteli hizmet ve ürünler sayesinde pazardaki konumunu güçlendirmek.
 
Müşteri bilgilendirmesi ve bunun sürekliliğini sağlamak.
 
Kalite seviyesinden ödün vermeyerek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygun maliyetli, etkin ve rekabetçi çözümler sunmak.
 
Hissedarlar, müşteriler ve çalışanlara olduğu kadar topluma ve çevreye karşı da sorumluluk duymak.

piksel
unar